Nyt produkt
104,99 kr.
83,99 kr. ex. moms
Stykke
7 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
Hvorfor vælge Spændestrop med skralde 5 meter - pr. stk?
- Let at stramme med skralden
- Let at fastgøre med krogene
- Konkurrencedygtige priser!
- Top kvalitet fra wovar
Spændestrop med skralde 5 meter - pr. stk
Produktets egenskaber
| Varemærke | Wovar |
|---|---|
| Artikel nummer | WV005670 |
| EAN-kode | 8720647819057 |
| Farve | Orange |
| Funktion 1 | Maks. belastningskapacitet 500daN |
| Funktion 2 | Stærk skralde |
| Funktion 3 | Spændestrop med krog |
| Mål | 500 x 5 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Længde | 500 cm |
| materiale | Polyester |
104,99 kr.
83,99 kr. ex. moms
Stykke
7 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder















