Nyt produkt
82,99 kr.
66,39 kr. ex. moms
Stykke
19 stykker på lager
delivery_estimate_sat_postnl
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
Hvorfor vælge Spændestrop med skralde 5 meter - pr. stk?
- Let at fastgøre takket være krogene
- Nem tilspænding med den praktiske skralde
- Konkurrencedygtige priser!
Spændestrop med skralde 5 meter - pr. stk
Produktets egenskaber
| Varemærke | Wovar |
|---|---|
| Artikel nummer | WV005671 |
| EAN-kode | 8720647819064 |
| Farve | Orange |
| Funktion 1 | Stærkt materiale |
| Funktion 2 | 2000 daN |
| Funktion 3 | Spændestrop med skralde og krog |
| Mål | 500 x 3,5 cm |
| Bredde | 3.50 cm |
| Længde | 500 cm |
| materiale | Polyester |
82,99 kr.
66,39 kr. ex. moms
Stykke
19 stykker på lager
delivery_estimate_sat_postnl
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder















