Nyt produkt
26,99 kr.
21,59 kr. ex. moms
Stykke
38 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
Hvorfor vælge Spændestrop 4 meter 250 daN med spænde ?
- Let at bruge
- Ikke egnet til løft
Spændestrop 4 meter 250 daN med spænde
Produktets egenskaber
| Varemærke | Wovar |
|---|---|
| Artikel nummer | WV006839 |
| EAN-kode | 8720574794182 |
| Farve | Orange |
| Funktion 1 | Spænde |
| Funktion 2 | 4 meter |
| Funktion 3 | 250daN |
| Mål | 400 x 2,5 cm |
| Bredde | 2.50 cm |
| Længde | 400 cm |
| materiale | Polyester |
26,99 kr.
21,59 kr. ex. moms
Stykke
38 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder













