Nyt produkt
14,99 kr.
11,99 kr. ex. moms
Stykke
8 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
Hvorfor vælge Spændestrop 1 meter med spænde - pr. stk?
- Let at bruge
- Ikke egnet til løft
Spændestrop 1 meter med spænde - pr. stk
Produktets egenskaber
| Varemærke | Wovar |
|---|---|
| Artikel nummer | WV006840 |
| EAN-kode | 8720574794199 |
| Farve | Orange |
| Funktion 1 | Spænde |
| Funktion 2 | 1 meter |
| Mål | 100 x 2,5 cm |
| Bredde | 2.50 cm |
| Længde | 100 cm |
| materiale | Polyester |
14,99 kr.
11,99 kr. ex. moms
Stykke
8 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder













