Nyt produkt
18,99 kr.
15,19 kr. ex. moms
Stykke
32 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
Hvorfor vælge Spændestrop 2 meter med spænde - pr. stk?
- Let at bruge
- Ikke egnet til løft
Spændestrop 2 meter med spænde - pr. stk
Produktets egenskaber
| Varemærke | Wovar |
|---|---|
| Artikel nummer | WV006838 |
| EAN-kode | 8720574794175 |
| Farve | Orange |
| Funktion 1 | 2 meter |
| Funktion 2 | Spænde |
| Mål | 200 x 2,5 cm |
| Bredde | 2.50 cm |
| Længde | 200 cm |
| materiale | Polyester |
18,99 kr.
15,19 kr. ex. moms
Stykke
32 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder













