Nyt produkt
22,99 kr.
18,39 kr. ex. moms
Stykke
53 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
Hvorfor vælge Spændestrop 3 meter 25mm 250daN?
- Konkurrencedygtige priser!
- Let at bruge
- Konkurrencedygtige priser!
Spændestrop 3 meter 25mm 250daN
Produktets egenskaber
| Varemærke | Wovar |
|---|---|
| Artikel nummer | WV006841 |
| EAN-kode | 8720647817671 |
| Farve | Orange |
| Funktion 1 | Velegnet op til 250 daN |
| Funktion 2 | Spænde |
| Mål | 300 x 2,5 cm |
| Bredde | 2.50 cm |
| Længde | 300 cm |
| materiale | Polyester |
22,99 kr.
18,39 kr. ex. moms
Stykke
53 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder














