Nyt produkt
97,99 kr.
78,39 kr. ex. moms
Stykke
12 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
Hvorfor vælge Spændestrop med skralde 9 meter - pr. stk?
- Let at fastgøre takket være krogene
- Nem tilspænding med den praktiske skralde
- Konkurrencedygtige priser!
- Top kvalitet fra wovar
Spændestrop med skralde 9 meter - pr. stk
Produktets egenskaber
| Varemærke | Wovar |
|---|---|
| Artikel nummer | WV005669 |
| EAN-kode | 8720647819088 |
| Farve | Orange |
| Funktion 1 | Stærkt materiale |
| Funktion 2 | Maks. belastningskapacitet 2000daN |
| Funktion 3 | Spændestrop med skralde og krog |
| Mål | 900 x 3,5 cm |
| Bredde | 3.50 cm |
| Længde | 900 cm |
| materiale | Polyester |
97,99 kr.
78,39 kr. ex. moms
Stykke
12 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder















