89,99 kr.
71,99 kr. ex. moms
Stykke
96 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
Hvorfor vælge Hegnslås sort med tå 100 x 60 mm - pr. stk?
- Solid hegn lukning
- Skruer medfølger ikke
Hegnslås sort med tå 100 x 60 mm - pr. stk
Produktets egenskaber
| Varemærke | Wovar |
|---|---|
| Artikel nummer | WV003998 |
| EAN-kode | 8720365548314 |
| Farve | Sort |
| Funktion 1 | Smal model |
| Funktion 2 | Med næse |
| Mål | 100 x 60 mm |
| Bredde | 60 cm |
| Længde | 100 cm |
| materiale | 50 mm x 1250 mm |
89,99 kr.
71,99 kr. ex. moms
Stykke
96 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder

















