234,99 kr.
187,99 kr. ex. moms
Ikke på lager
delivery_estimate_sun_postnl
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
Hvorfor vælge Bræddebolt galvaniseret m12 x 180 mm - 25 stykker?
- Med møtrik
- For en bundsolid forbindelse
- 40 mm gevind
- Ikke egnet til træ med garvesyrer
Bræddebolt galvaniseret m12 x 180 mm - 25 stykker
Produktets egenskaber
| Varemærke | Wovar |
|---|---|
| Artikel nummer | WV007769 |
| EAN-kode | 8719747478233 |
| Funktion 1 | Tirs 603 |
| Funktion 2 | Halvkugleformet hoved |
| Mål | 12 x 180 mm |
| Længde | 180 mm |
| Diameter | 12 mm |
| materiale | Galvaniseret |
| DIN-standard | DIN 603 |
| Type af gevind | Skrue til krop |
| Nøgle størrelse | 19 |
234,99 kr.
187,99 kr. ex. moms
Ikke på lager
delivery_estimate_sun_postnl
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder















