9,99 kr.
7,99 kr. ex. moms
Stykke
30 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
Hvorfor vælge Drejelige hjul 30 mm plast med plade - pr. stk?
- Konkurrencedygtige priser
- Bærevægt op til 20 kg
- Møbler hjul
Drejelige hjul 30 mm plast med plade - pr. stk
Produktets egenskaber
| Varemærke | Wovar |
|---|---|
| Artikel nummer | WV006637 |
| EAN-kode | 7141247130600 |
| Funktion 1 | Møbler drejeligt hjul med nittet aksel |
| Funktion 2 | Med plade |
| Mål | ø 30 mm |
| Type | Hjulsæt |
| materiale | Plast |
| Dørdiameter | 30 mm |
| Samlet højde | 38 mm |
| Monteringsmetode | Møblermontering |
| Belastningskapacitet | 20 kg |
9,99 kr.
7,99 kr. ex. moms
Stykke
30 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
















