589,99 kr.
351,16 kr.280,93 kr. ex. moms
Stykke
87 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
Hvorfor vælge Solsejl vandtæt trekant 5x5x5m - 160gr/m2 - beige - pr. stk?
- 160 gram pr. m2
- Vandtæt polyesterstof
- Let at fastgøre
- Regn- og vindafvisende
Solsejl vandtæt trekant 5x5x5m - 160gr/m2 - beige - pr. stk
Produktets egenskaber
| Varemærke | Wovar |
|---|---|
| Artikel nummer | WV006194 |
| EAN-kode | 8720574792317 |
| Farve | Beige |
| Funktion 1 | Giver fuld skygge |
| Funktion 2 | Med fastgørelsestrekanter i rustfrit stål |
| Form | Trekant |
| Mål | 500 x 500 x 500 mm |
| type | Vandtæt |
| Bredde | 500 cm |
| Længde | 500 cm |
| materiale | Polyester |
589,99 kr.
351,16 kr.280,93 kr. ex. moms
Stykke
87 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder




















