224,99 kr.
179,99 kr. ex. moms
Stykke
32 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
Hvorfor vælge Pile måtter på en rulle 1 x 3 meter 5 mm tyk - pr. rulle?
- Naturlig have hegn
- Smukt udseende
- Let at samle
Pile måtter på en rulle 1 x 3 meter 5 mm tyk - pr. rulle
Produktets egenskaber
| Varemærke | Wovar |
|---|---|
| Artikel nummer | WV007059 |
| EAN-kode | 8715938000214 |
| Farve | Pil |
| Funktion 1 | Afskærmningsgrad op til 50% |
| Funktion 2 | Beskyttet mod sol og vind |
| Mål | 1000 x 3000 mm |
| Højde | 1 m |
| Længde | 3 m |
| Tykkelse | 1 cm |
| materiale | Piletræ |
224,99 kr.
179,99 kr. ex. moms
Stykke
32 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder















