351,99 kr.
281,59 kr. ex. moms
Stykke
8 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder
Hvorfor vælge Lyng tæppe 3 cm tyk på rulle 1 x 3 meter - pr. rulle?
- Naturlig have hegn
- Smukt udseende
- Let at samle
Lyng tæppe 3 cm tyk på rulle 1 x 3 meter - pr. rulle
Produktets egenskaber
| Varemærke | Wovar |
|---|---|
| Artikel nummer | WV004687 |
| EAN-kode | 8715938000603 |
| Farve | Brun |
| Funktion 1 | Beskyttet mod sol og vind |
| Funktion 2 | Afskærmningsgrad op til 70% |
| Mål | 1000 x 3000 mm |
| Højde | 1 m |
| Længde | 3 m |
| Tykkelse | 1 cm |
| materiale | Lyng |
351,99 kr.
281,59 kr. ex. moms
Stykke
8 stykker på lager
Bestilt før 12:00, leveret inden for 2-3 dage
Betal sikkert og trygt.
Flere betalingsmetoder










